بازی بی درنگ در آذربایجان شرقی

مژده به فروشندگان بازیهای فکری، کودکستانها، مدارس، مراکز فرهنگی و… آرادتویز فروش بازی بی درنگ در آذربایجان شرقی را آغاز کرد. این بازی فکری محسوب می گردد. دارای فواید زیادی است ولی علاوه بر فوایدی که دارد، هیجان انگیز و جذاب می باشد. به وسیله بازی بی درنگ، می توان کودکان را مدتها سرگرم نمود و به نتایح بسیار خوب فکری و ذهنی نیز رسید.

افزایش دقت، افزایش توجه، افزایش تمرکز از خواسته‌های هر مربی، معلم و پدر و مادر است. این موضوع موجب استقبال مراکز آموزشی و فرهنگی و همچنین والدین از بازی بی درنگ در آذربایجان شرقی شده است.

فواید بازی بی درنگ

بازی بی درنگ
بازی بی درنگ

دقت و تمرکز، از لوازم ضروری یادگیری می باشند. کمبود دقت و تمرکز موجب بروز مشکلاتی در یادگیری می شود. علاوه بر یادگیری های رسمی، یادگیریهای مهارتهای غیر رسمی مورد نیاز در زندگی نیز به دقت و تمرکز مربوط هستند. همچنین عدم دقت و تمرکز موجب بروز مشکلاتی در کارهای روزمره و… می گردد.

افراد بی دقت و بی تمرکز (در اصل باید گفت کم دقت و کم تمرکز) کارها را به درستی انجام نمی دهند. آنها ممکن است به افرادی بی عرضه و دست و پا چلفتی معروف شوند. این افراد گاهی اعتماد به نفس خود را از دست داده و با شکستهای زیادی رو به رو می شوند.

والدین و مربیان، عدم دقت و تمرکز کافی را یکی از مشکلات دانش آموزان می دانند. موفقیت تحصیلی دانش آموزان بدون دقت و تمرکز کافی، امری بسیار دشوار و گاه غیر ممکن است.

موارد بیان شده، نشان از اهمیت دقت و تمرکز دارد. اما آیا دقت و تمرکز، امری ارثی است؟

خوشبختانه باید بگوییم نه. دفت و تمرکز یک مهارت است و می توان مانند هر مهارت دیگری آن را تقویت کرد. بیشترین ورودی حجم اطلاعات از طریق حس بینایی ( 75 درصد ) رخ می دهد، لذا تقویت حس بینایی امری بسیار مهم است. اکثر کودکان در دقت بینایی و دقت شنوایی مشکل دارند. در مراکز یادگیری بیشترین تاکید بر این مرحله صورت می گیرد زیرا ابتدا کودک باید دقت داشته باشد تا بتواند به مراحل بعدی یادگیری برسد.

بازی فکری بی درنگ کمک می کند تا بخش هایی از مغر که مربوط به تمرکز است بیشتر تحریک شود و باعث افزایش دقت و توجه می گردد.

بازی بی درنگ باعث تقویت مهارتهای زیر می گردد:

بازی بی درنگ
بازی بی درنگ
  • افزایش سرعت عمل
  • افزایش اعتماد به نفس
  • تقویت هوش ریاضی و منطقی
  • تقویت هوش فضایی و تجسمی
  • به بهبود توجه و تمرکز کمک می کند
  • افزایش مهارت تطبیق اشکال و تقویت نیمکره راست مغز

روش بازی بی درنگ

بازی بی درنگ
بازی بی درنگ

این بازی انفرادی است، به این معنی که هر فرد به تنهایی بازی را پیش می برد و افراد به همدیگر کمک نمی کنند. ولی بازی به صورت رقابتی انجام می گیرد و برای انجام بازی خداقل دو نفر نیاز است. این بازی به صورت رقابت 2، 3 یا 4 نفره انجام می گیرد.

برای شروع بازی، زنگ را در وسط قرار می دهیم و بازیکانا در اطراف آن می نشینند. اکنون کارت‌ ها را به صورتی که تصاویر آن دیده نشود دور زنگ می‌ چینیم. کارتها بیه تعداد 80 عدد هستند. روی کارتها سه تصویر وجود دارد. برخی از تصویرها با هم مشترک می باشند.

زنگ توسط داور و یا یکی از بازیکنان(در صورتی که داور نباشد) به صدا در می آید. با نواختن صدای زنگ، بازی شروع می گردد.

بازیکن یک کارت را بر می دارد و آن را از رو جلوی خود قرار می دهد. اکنون باید کارت بعدی را بردارد. اگر تصویر مشترکی با این کارت داشت، آن را کنار کارت اول قرار می دهد. اگر تصویر مشترکی نداشت، آن را به پشت(تضویر آن دیده نشود) در کنار سایر کارتها قرار می دهد.

اکنون کارت دیگری بر می دارد. هر زمان که کارتی برداشته شود، باید به آن نگاه کرد و اگر تصور مشترکی با کارت یا کارتهایی که از رو کنار خود قرار داده ایم، داشت، آن کارت را هم اضافه می کنیم.

بازی به همین شکل ادامه پیدا می کند تا یکی از بازیکنان بتواند 7 کارت را با شرایط گفته شده کنار هم قرار دهد. بازیکنی که زودتر بتواند 7 کارت را در کنار هم قرار دهد، زنگ را به صدا درمی آورد. این بازیکن، 7 کارت را به عنوان امتیاز بر میدارد.

بار دیگر بازی ادامه پیدا می کند. بازی تا زمان تمام شدن کارتها ادامه دارد. اکنون بازیکنان، کارتهای برداشته شده را می شمارند. هر بازیکنی که کارتهای بیشتری داشته باشد، برنده بازی است.

آموزش بازی بی درنگ در فیلم

روش بازی بی درنگ در جعبه‌ی بازی توضیح داده شده است. ما این روش را در بالا برای شما بیان کردیم.

در فیلم زیر هم می توانید روش بازی را مشاهده نمایید.

نکته: وقتی بازیکنی کارتی را بر می دارد که با کارتهای رو به روی خود شکل همسانی ندارد؛ باید تصویر آن را به ذهن بسپارد. این کار باعث می شود تا چنانچه بعداً به آن نیاز داشت بتواند راحت‌تر آن را بیابد.

محتویات جعبه‌ی بازی بی درنگ

بازی بی درنگ
بازی بی درنگ

جعبه بازی فکری بی درنگ دارای محتویات زیر است:

1ـ یک عدد زنگ: برای شروع و پایان بازی

2ـ 80 عدد کارت: روی هر کارت 3 تصویر وجود دارد. یکی از تصاویر برخی از کارتها، شبیه هم هستند.

3ـ راهنمای بازی: در این راهنما، روش بازی توضیح داده شده است.

آراد تویز نمایندگی پخش عمده بازی بی درنگ در آذربایجان شرقی

بازی بی درنگ
بازی بی درنگ

آراد تویز مرکز فروش انواع بازیهای فکری در سراسر کشور، می باشد.

پخش بازی فکری کودکان در سراسر کشور، پخس بازی فکری دست چین در سراسر کشور، پخش بازی فکری هد بند در سراسر کشور، پخش بازی فکری چشمک در سراسر کشور پخش بازی فکری وستروس در سراسر کشور

آراد تویز اینبار اقدام به پخش عمده بازی بی درنگ در آذربایجان شرقی نمود.

آنچه برای آراد تویز مهم است:

1ـ اولین نکته برای آراد تویز، کیفیت است. آراد تویز کیفیت را فدای قیمت نمی کند. ممکن است شما بتوانید بازیهای مشابهی را بیابید که قیمت کمتری داشته باشند؛ ولی در نظر بگیرید که در بازیهای فکری «خصوصاً برای کودکان» کیفیت حرف اول را می زند.

جنس بازیهای آراد تویز از مواد مرغوب است. این موضوع سبب می شود تا در بازی کودکان دوام بیاورد و زود از بین نرود. نکته مهم در کیفیت، استفاده از مواد غیر حساسیت زا می باشد. بازیهای آراد تویز از مواد غیر حسایت زا و استاندارد تهیه شده تا به کودکان آسیبی نرساند.

2ـ قیمت مناسب اولویت دیگر آراد تویز است. قیمتهای محصولات آراد تویز، نسبت به کیفیت بازی، مناسب و منصفانه است.

3ـ دقت در آماده سازی سفارش و ارسال سریع از ویژگیهای دیگر فروش عمده آراد تویز می باشد. آراد تویز سفارش شما را با دقت آماده می نماید. این کار در اسرع وقت صورت می پذیرد. شما می توانید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت نمایید.

برای پیوشتن به جمع کثیر آراد تویزیها با مدیر مرکز تماس بگیرید.