بازی وستروس در چهارمحال و بختیاری

قابل توجه فروشندگان بازیهای فکری استان چهارمحال و بختیاری، آراد تویز اقدام به فروش بازی وستروس در چهارمحال و بختیاری نموده است. آراد تویز، بهترین بازیهای فکری باکیفیت را با قیمت مناسب در سراسر کشور از جمله استان چهارمحال و بختیاری به فروش عمده می رساند.

بازی وستروس، شبیه بازی مافیا است. فرق این بازی با مافیا در این است که در بازی وستروس، هیچ بازیکنی تا آخر از بازی بیرون نمی رود. این بازی از جمله بازیهای فکری هیجان انگیز می باشد.

جهت سفارش خرید عمده بازی وستروس در چهارمحال و بختیاری با مدیر فروش آراد تویز تماس بگیرید.

بازی وستروس
بازی وستروس

تاریخچه وستروس

دوران سپیده دم وستروس، قبل از آمدن انسانها و ساخته شدن قلعه ها و شهرها، تنها فرزندان جنگل وجود داشتند………. کوتاه قد بودند با پوستی تیره و زیبا ………

… نبردی وحشتناک بین ….. اما جنگلهای عمیق برای همیشه به فرزندان جنگل ……

فیلم زیر داستان وستروس(فرزندان جنگل) را بیان می نماید.

محتویات بازی وستروس

بازی وستروس
بازی وستروس

جعبه بازی وستروس دارای محتویات زیر است:

1- 14 کارت شخصیت

2- 10 کارت نتیجه عملیات

3- 5 نشان گروه عملیات

4- 20 نشان رأی گیری برای گروه عملیات

5- 5 نشانگر امتیاز آبی و قرمز

6-  1 نشانگر مرحله بازی

7- 1 نشانگر دفعات مخالف

8- 1 نشان فرماندهی گروه عملیات

9- 3 صفحه بازی پشت و رو

10- 2 کارت وفاداری

11- 1 نشان لرد وریس

12- راهنمای مفصل بازی

چگونه ویتروس بازی کنیم؟

بازی وستروس
بازی وستروس

این بازی برای گروه سنی بالای 12 سال، تعداد 5 تا 10 بازیکن و مدت زمان حدود 30 دقیقه مناسب است.

در این نبرد، تنها سلاحی که در اختیار دارید، قدرت استدلال و فریب دیگران است.

داستان بازی نبرد میان خاندان استارک و خاندان لنیسترها است. مبارزه ای سخت میان سپاه خیر و سپاه شر. در شروع بازی یک نفر فرمانده میشود. همه چشمان خود را بسته و فرمانده با تکرار جملاتی، مراسم شناسایی را انجام میدهد. وقتی مراسم تمام می شود همه چشمان خود را باز کرده و همه چیز تغییر کرده است. حالا دیگر سپاه شر همدیگر را شناختند و آماده اند که با نفود خود در عملیات ها، سپاه خیر را به شکست بکشانند.

از نیروهای سپاه خیر، فقط برن استارک است که سپاه شر را می شناسد. اما باید خیلی مراقب باشد که هوبتش فاش نشود. چون به محض اینکه هویتش فاش گردد، همه چیز از دست خواهد رفت. سپاه خیر برای شکست پادشاه، شب افرادش را انتخاب می کند و عملیات را تشکیل می دهد. اما افراد سپاه شر با جا زدن خودشان در عملیات سعی می کنند عملیات را به شکست بکشانند. همچنین شما می توانید در ابتدای بازی با اضافه کردن شخصیت های انتخابی، بازی را پیچیده تر کنید و سپاه شر یا سپاه خیر را برای پیروزی قوی تر کنید.

در فیلم زیر روش بازی را به طور کامل بیاموزید.

روش بازی

هدف بازی وستروس: پیروز کردن تیم خودتان در مرحله عملیات. اگر تیم شما سه بار موفق به انجام این کار شود، برنده خواهید شد.
انتخاب صفحه: با توجه به تعداد بازیکنان، صفحه مناسب بازی را انتخاب کنید. آن را به همراه نشانگر دور بازی و کارت های نتیجه عملیات وسط قرار دهید. نشانگر را روی اولین مرحله عملیات قرار دهید.
بر زدن کارتها: کارت ها را به خوبی بر بزنید  به هر بازیکن یک کارت بدهید. دقت کنید که کارت برن استارک باید همواره بین کارت های خیر و کارت سرسی لنستر باید همواره بین کارت های شر باشد و بقیه کارت ها را می توانید به صورت انتخابی وارد بازی کنید. سپس هر بازیکن تنها کارت خود را می بیند و آن را به دیگران نشان نمی دهد و هویت خود را فاش نمی کند.
همچنین به هر یک از بازیکنان یک کارت رای مثبت یا منفی داده می شود.
انتخاب فرمانده: قبل از شروع بازی باید یکی از بازیکنان به عنوان فرمانده گروه عملیات انتخاب شود. نشان فرمانده گروه عملیات و نشان های گروه عملیات به همراه کارت های نتیجه عملیات، همگی در اختیار فرمانده بازی قرار می گیرند.

شروع بازی:

شروع بازی: حال بازی را شروع کنید. ابتدا به دستور فرمانده عملیات همه بازیکنان از جمله خود او باید بخوابند. سپس فرمانده با چشمان بسته از یاران لنستر می خواهد که چشمان شان را باز کرده و یکدیگر را بشناسند. سپس از آن ها می خواهد چشمان شان را بسته و شست شان را بالا بگیرند و از برن استارک می خواهد تا بیدار شود و سپاه شر را بشناسد. سپس همه به دستور او به حالت اول برگشته و همه بیدار می شوند.
بعد صحبت و استدلال های مختلف، فرمانده باید با توجه به عددی که در کارت وسط آمده، در هر مرحله تعداد مشخصی را برای عملیات انتخاب کنند. به هر بازیکن انتخابی خود نیز یک نشان گروه عملیات می دهد. فرمانده می تواند خودش را انتخاب کند یا نکند. تا جایی که می توانید بحث کنید. زیرا همه باید به فرمانده کمک کنید تا بهترین انتخاب خود را داشته باشد.
پس از نهایی شدن نظر فرمانده، همه بازیکنان از جمله خود فرمانده باید رای شان را نسبت به نظر فرمانده اعلام کنند. برای این کار هر بازیکن یکی کارت های رای گیری اش را انتخاب و به پشت، جلوی خودش قرار می دهد. وقتی همه این کار را انجام دادند فرمانده اعلام می کند که همه رای خود را نشان دهند. اگر اکثر رای ها موافق باشند وارد مرحله عملیات می شوید. اگر اکثر رای ها مخالف باشند یا رای های موافق و مخالف یکسان باشند، گروه انتخاب شده رد می شود و فرماندهی به نفر سمت چپ می رسد و نشانگر تعداد دفعات مخالفت (روی صفحه بازی) یک خانه به سمت چپ می رود و فرمانده جدید دوباره همین فرآیند را طی می کند. دقت داشته باشید که اگر تعداد دفعات مخالفت به ۵ برسد، سپاه شر برنده می شود.

مرحله عملیات:

مرحله عملیات: در این مرحله فرمانده به هر عضو تیم عملیات یک کارت شکست (با تصویر پادشاه شب) و یک کارت موفقیت (با تصویر آریا استارک) می دهد. اعضای تیم عملیات یکی از کارت ها را انتخاب می کنند و به پشت، جلوی خود قرار می دهند. فرمانده همه کارت ها را جمع کرده و به خوبی بُر می زند و آن ها را چک می کند. در صورتی که همه کارت ها موفقیت باشند عملیات این دور پیروزی و به نفع سپاه خیر تمام می شود. در غیر این صورت اگر حتی یک کارت شکست رو شود، عملیات شکست خورده و عملیات این دور به نعع سپاه شر تمام می شود.
اگر عملیات پیروز شود، یک نشانگر امتیاز به سمت رنگ آبی روی مرحله عملیات قرار می گیرد. اگر عملیات با شکست روبرو شود یک نشانگر امتیاز به سمت رنگ قرمز روی مرحله عملیات قرار می گیرد. بعد از تکمیل این دور نشان فرماندهی در جهت عقربه ساعت به نفر بعد می رسد و مرحله جدید مانند مرحله قبل تکرار می شود.
به محض اینکه سه مرحله عملیات پیروز شود و یا سه مرحله شکست بخورد و یا ۵ دفعه با فرمانده مخالفت شود، بازی تمام می شود. در حالت اول سپاه خیر برنده است و در دو حالت دیگر، سپاه شر.

فواید بازی وستروس:

بازی وستروس
بازی وستروس

بازی وستروس تاثیر بسیار زیادی بر هوش بین فردی و هوش کلامی زبانی دارد و می تواند آن ها را به شدت تقویت کند.

به خاطر شکل گیری بحث های استدلالی و منطقی در بازی، بر هوش منطقی ریاضی شما هم، تاثیر گذار است.

افزایش اعتماد به نفس نیز از دیگر تاثیرات روانی این بازی به شمار می رود. چراکه در این بازی باید همواره شخصیت خود را محفوظ نگه داشته و تصمیم گیری هایی انجام بدهید که ممکن است نتیجه بازی را رقم بزند.

جنبه های آموزشی این بازی را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

  • تقویت هوش بین فردی
  • تقویت هوش کلامی – زبانی
  • تقویت هوش ریاضی – منطقی
  • افزایش اعتماد به نفس

آراد تویز بهترین مرکز فروش بازی وستروس در چهارمحال و بختیاری

بازی وستروس
بازی وستروس

آراد تویز مرکز فروش انواع بازیهای فکری در سراسر کشور، می باشد.

پخش بازی فکری کودکان در سراسر کشور، پخس بازی فکری دست چین در سراسر کشور، پخش بازی فکری هد بند در سراسر کشور، پخش بازی فکری چشمک در سراسر کشور

آراد تویز، مرکز پخش عمده انواع بازیهای فکری باکیفیت و ضمانت شده می باشد.

قیمتها، نسبت به کیفیت بازی، مناسب و منصفانه است.

سفارش به سرعت آماده و ارسال می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خرید عمده بازی وستروس در چهارمحال و بختیاری با کارشناس فروش تماس بگیرید.