مجموعه ایران بازی شما را به خرید بهترین انواع بازی فکری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات اسباب‌بازی راه‌حلی برای گذر از تحریم است

انچه دراین مقاله می خوانید

گذر از تحریم با صادرات اسباب بازیعنوان تمرین زندگیبازی در کودکی را جدی بگیریماسباب بازی از مفاهیم فرهنگی استجدی گرفتن صنعت اسباب بازیهمکاری با صادرکنندگان اسباب بازی به کشورهای منطقههمکاری با برندهای مختلف و اعلام آمادگی با تولید کنندگان اسباب بازی مرغوب جهت صادرات
صادرات اسباب بازی از ایران

تجارت اسباب بازی، یک از تجارتهای پرسود می باشد. برخی از کشورها از این راه، درآمد بالایی کسب می نمایند. در این بین کشور ایران نیز می تواند سهم خوبی را به خود اختصاص دهد.

گذر از تحریم با صادرات اسباب بازی

به گزارش دیده بان ایران؛ محمد نهاوندیان در آیین افتتاحیه پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و گلاره عباسی و لیلی رشیدی از موسسه سوینا تصریح کرد: زمانی که درباره رشد جشنواره ملی اسباب بازی طی سال های گذشته و اهتمام رشد آن در کانون پرورش فکری آگاه شدم و در جلسه ای از پیشرفت های آن در بخش خصوصی شنیدم خواستم تا آنچه لازم است به این بخش کمک شود.

در این شرایط اقتصادی که عزم گذر از چالش های موجود در دولت وجود دارد می توانیم از فرصت اقتصادی سرگرمی و اسباب بازی در این نهضت ملی استفاده کنیم.

عنوان تمرین زندگی

نهاوندیان با بیان اینکه عنوان تمرین زندگی در پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی عنوان عمیقی است تاکید کرد: بازی را باید تمرین زندگی ببینیم و در آموزش با نگاهی جدی آن را دنبال و به آن توجه کنیم.

وی با بیان اینکه بازی تنها یک بازی نیست و باید آن را جدی بگیریم خاطرنشان کرد: بازی در زندگی کودکان و تربیت نسل آینده نقش جدی دارد؛ اما در اهتمام و برنامه ریزی توجه هدفمند و هوشمند به آن را اعمال نمی کنیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه یکی از نیازهای جامعه تمرین عقلانیت و تصمیم گیری است اظهار داشت: با بازی می توانیم عقلانیت، انتخاب گزینه بهتر، توجه به معیارها، تصمیم گیری، کار جمعی، مسئولیت و پاسخ گویی آموزش دهیم. در صحنه زندگی اگر به مشکلی می خوریم به این دلیل است که جایی تمرین مشورت و تحمل یکدیگر را نکرده ایم.

وی با بیان اینکه تمرین اخلاق عملی در کودکی انجام نداده ایم خاطرنشان کرد: راه حل این نیست که یک نفر خطابه کند و دیگران بشنود بلکه باید در موقعیت قرار بگیریم ولو تمرینی باشد و با این تمرینات می توانیم تصمیم اقتصادی با اخلاق عملی بگیریم. در برخی بازی ها و اسباب بازی ها اندیشه ساخت کسب حداکثر کردن سود است به همین دلیل اخلاق عملی اعمال نمی شود.

به گفته وی، تمرین کسب درآمد حلال و حرام و راه درست باید تمرین شده باشد وقتی هیچ جا آموزش داده نشده نتیجه خوبی حاصل نمی شود باید توجه کنیم که واقعیات زندگی در بستر آموزش غیر جدی اتفاق می افتد.

بازی در کودکی را جدی بگیریم

نهاوندیان با بیان اینکه بازی در کودکی را جدی بگیریم؛ زیرا رابطه فرهنگ و اقتصاد دوسویه است تاکید کرد: در اقتصاد پارادایم (الگوی برتر) سه‌گانه ساختار، رفتار و عملکرد داریم که عملکرد نتیجه ساختار و رفتار است؛ فرآیند تصمیم گیری اگر به گونه ای باشد که در آن سخنان کارشناس شنیده می شود می تواند تاثیر گذار باشد.

وی با بیان اینکه مجموع فعالان و سیاست گذاران فضای عمومی کسب و کار شکل می دهد اظهار داشت: اگر قصد داریم در بلند مدت عملکرد تکانی بخورد باید در حوزه ساختار و رفتار اقدام کنیم.

نهاوندیان با بیان اینکه بازی و اسباب بازی امکان مناسبی برای آموزش رفتار است و می تواند به آن شکل دهد تصریح کرد: در کشور ما به جای مسیر راه حل گرایانه به دنبال منفی گویی هستیم و با مسائل با ذکر مصیبت پیش می رویم به جای آنکه راه حل پیدا کنیم و برای گذر از این شرایط در نگاه بلند مدت باید آموزش با بازی و اسباب بازی را گسترش دهیم.

اسباب بازی از مفاهیم فرهنگی است

نهاوندیان با بیان اینکه اسباب بازی از مفاهیم فرهنگی است اما موثر تر از آن در اقتصاد پیدا نمی کنیم خاطرنشان کرد: البته با توجه به رابطه دوسویه این دو، اقتصاد بر فرهنگ نیز تاثیر دارد و رشد هر دو عامل اصلی جلوگیری از گناه و فساد است. رشد اقتصادی لازمه اعتلای روحی، فکری و فرهنگی جامعه و اهمیت این موضوع آنقدر زیاد است که در تربیت بلند مدت نسل آینده موثر باشد.

جدی گرفتن صنعت اسباب بازی

معاون اقتصادی رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه صنعت اسباب‌بازی باید جدی گرفته شود اظهار داشت: چین از صادرات بیش از سه میلیارد دلار در ماه اسباب بازی گذر کرده است که این میزان بیش از فروش سالانه صادرات نفت ایران در وضعیت کنونی است؛ پس می توانیم به صنعت اسباب بازی به عنو ان راه حلی برای تحریم ها دانست.

وی با اشاره به اینکه سیاست دولت حمایت از کارهای کوچک است تصریح کرد: وزارت صنعت، معدن، تجارت، سیستم های بانکی برای طرح های اشتغال زا و صندوق امید در رابطه با شرکت ها و محصولات دانش بنیان باید به این صنعت منابعی را به شکل ویژه اختصاص دهند.

حضور سرمایه گذاران صنعت اسباب بازی در جشنواره های بین المللی و برند سازی لازمه این حوزه است؛ زیرا رشد جز در رقابت اتفاق نمی افتد.

به گفته وی، صنف های مربوط به اسباب بازی باید هماهنگ شوند و متولی داشته باشند و با همراهی در بخش دولتی جلو بروند؛ زیرا از هر فرصتی هر چند کوچک باید برای تغییر و گذر افتخار آمیز از تحریم استفاده کرد. البته برای صادرات باید به مشکل پرداخت فکر کرد؛ با به راه افتادن رمزارزها در مسائل اقتصادی مشکل حل می شود.

وی خاطرنشان کرد: شرایط و تحولاتی در ارز اتفاق افتاد که ثمره آن را در تقویت تولید داخلی و جهش صادرات می توان دید و در حوزه اسباب بازی هم دیده می شود.

همکاری با صادرکنندگان اسباب بازی به کشورهای منطقه

آراد تویز با سابقه چندین ساله در تولید و توزیع انواع بازیهای فکری و اسباب بازی، آماده همکاری با صادرکنندگان و خریداران اسباب بازی میباشد.

آراد تویز آمادگی خود را برای صادرات محصولات به کشورهای حاشیه ایران، به خصوص کشور های عراق، ترکمنستان، تاجیکستان ، آذربایجان ، قزاقستان و افغانستان اعلام می دارد.

کیفیت اولویت اول آراد تویز می باشد. قیمت مناسب اولویت بعدی آراد تویز است.

اسباب بازی های تولید شده در ایران با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت بهترین گزینه جهت واردات به کشور شما همسایه محترم می باشد.

همکاری با برندهای مختلف و اعلام آمادگی با تولید کنندگان اسباب بازی مرغوب جهت صادرات

بازی کودکان

یکی از افتخارات آراد تویز در ارائه محصولات به تجار عزیر تنوع محصولات می باشد. این تنوع به دلیل همکاری با اغلب برند ها و شرکت های تولید اسباب بازی در ایران می باشد.

یکی از مشکلات تجار کشورها برای خرید از کارخانه ها در ایران این است که محصولات یک کارخانه تنوع لازم را ندارد ولی آراد تویز با داشتن توان پخش سراسری و همکاری با تولیدکنندگان محترم، این مشکل را حل کرده است.

تولید کنندگان محترم اسباب بازی و بازی فکری می توانند با آراد تویز همکاری نمایند. آراد تویز اعلام آمادگی می نماید که با این عزیزان همکاری نماید.

شما تولید کننده محترم نیز در صورتی که محصولات باکیفیتی تولید می نمایید، با ما در تماس باشید.

نام مدیریت مجموعه

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام مدیریت

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ایران بازی شما را به خرید بهترین انواع بازی فکری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید