فروش عمده بازی چشمک در خراسان رضوی

آراد تویز اقدام به فروش عمده بازی چشمک در خراسان رضوی نموده است. بازی چشمک، یکی از بازیهای فکری است. این بازی بسیار جالب می باشد. این بازی کارکرد دوگانه دارد. از طرفی موجب سرگرمی شده و از طرف دیگر به رشد هوش و فکر کمک می نماید.

شما می توانید بازی چشمک را بدون اینکه هزینه‌ای نمایید، انجام دهید. با این وجود، جعبه‌ی آماده این بازی نیز موجود می باشد.

آراد تویز، مرکز پخش مستقیم انواع بازیهای فکری در سراسر کشور، بازی چشمک را نیز به طور عمده به همه جای ایران، ارسال می نماید. شما نیز جهت دسترسی به مرکز فروش عمده بازی چشمک در خراسان رضوی با کارشناس فروش آرادتویز تماس بگیرید.

بازی چشمک

آشنایی بیشتر با چشمک بازی:

بازی چشمک، یک بازی گروهی بوده که تعداد افراد در آن مطرح نمی‌باشد؛ ولی معمولاً به صورت ۴ تا ۱۰ نفره انجام می‌شود.

این بازی در گروه بازیهای فکری قرار می گیرد. این بازی موجب تقویت حواس و دقت نیز می گردد. علاوه بر کارکردهای فکری، از جمله بازیهای جذاب می باشد.

روش بازی چشمک

بازی چشمک
بازی چشمک

این بازی به ضورت گروهی انجام می شود. بعد از اینکه گروه تشکیل شد، به تعداد افراد گروه تکه های کاغذ تهیه کنید. روی یکی واژه چشمک را بنویسید و بقیه را خالی بگذارید.

به جای این کار می توانید بازی چشمک را از آراد تویز خریداری نمایید.

اکنون افراد گروه به صورت دایره وار می نشینند. افراد گروه باید به چشم های دیگر افراد تسلط داشته باشد.

تمامی کاغذها را که از قبل تا زده شده است در مرکز دایره قرار بدهید. هر فرد یک کاغذ را انتخاب نماید. فردی که روی کاغذش عبارت چشمک نوشته شده موظف است به دیگر افراد چشمک بزند به طوری که فقط شخص مخاطبش متوجه چشمک زدن او شود. فرد چشمک زن به همین صورت ادامه می دهد تا فقط یک نفر باقی بماند. آن یک نفر بازنده بازی خواهد بود.

فردی که به او چشمک زده شده است باید برگه خود را در وسط دایره بیاندازد و با گفتن جمله کوتاهی نظیر «گرفتم» به دیگران بفهماند که به او چشمک زده شده و از روند بازی کنار رفته است.  فردی که می خواهد کاغذ خود را در وسط دایره بیاندازد نباید همان لحظه که چشمک به او زده شده این کار را انجام دهد. چرا که با این کار باعث می شود دیگر افراد متوجه شوند که چشمک دست چه کسی است.

خود فردی که چشمک را در دست دارد نیز باید در زمانی مناسب برای گمراه کردن دیگر افراد برگه خود را به وسط دایره انداخته و از روند بازی به ظاهر کنار رود. در صورتی که هر یک از افراد، مچ شخصی را که چشمک دست او است در حین چشمک زدن به شخص دیگری بگیرند، با گفتن جمله ای نظیر «دیدم» اعلام می کنند که چشمک دست چی کسی است. در این صورت فردی که چشمک دست او بوده بازنده بازی می باشد.

اگر در حین انجام بازی فردی برگه خود را بدون اینکه به او چشمک زده شود به وسط دایره بیاندازد، بازیکنی که چشمک دست او است اعلام می کند. او بیان می دارد که چشمک دست من است و من به او چشمکی نزده ام. در این حالت فردی که برگه خود را به زمین انداخته است، به عنوان بازنده معرفی می شود.

در روند بازی افراد می تواند حدس بزنند که چشمک دست کدام فرد است، در صورتی که درست حدس زده باشند فردی که چشمک دستش بوده بازنده بازی است. در غیر این صورت کسی که حدس اشتباه زده است، بازنده است.

نکته: افرادی که برگه های خود را به وسط دایره انداخته اند نیز باید کماکان در جریان بازی بمانند و به چشمان دیگر افراد نگاه کنند تا حدس زدن فردی که چشمک دست او است دشوارتر شود.

مجازات فرد بازنده

بازی چشمک
بازی چشمک

در بسیاری از بازیهای گروهی، برای فرد بازنده، مجازاتی تعیین شده است. بازی چشمک نیز به همین شکل می باشد. مجازات بازی نسبت به بازیکنان و جنسیت آنان متفاوت می‌باشد.

مجازاتهای رایج برای این بازی تنبیه‌های گروهی بوده که برای بازنده تعیین می‌شود. تعدادی از مجازات هایی که در این بازی بکار می‌روند عبارتند از: کتک زدن دسته جمعی، قلقلک دادن دسته جمعی، جشن پتو، بو کردن جوراب بدبو، خوردن پیاز خام، خوردن لیوان آب (شور، تند و ..)، نوشتن جمله‌ای در حد ۵ کلمه یا کشیدن نقاشی (مثل گل) با قسمتی از بدن به دیوار (با پشت سر، پیشانی، با کمر یا باسن) که باید کل بدن به صورت یکپارچه تکان بخورد، جوجه فنگ کردن، غلتیدن، چرخیدن سریع به دور خود و هر چیز دیگری که بتوان به عنوان مجارات برای یک فرد بکار برد.

نکاتی در بازی چشمک

در این بازی قوانینی وجود دارد. برخی از این قوانین مربوط به شیوه انجام بازی است که قبلاً بیان شد. اما در هنگام بازی مسائلی پیش می آید که در زیر به شرح آنها می پردازیم:

1ـ مجازات توسط مدیر بازی تعیین می‌شود. اگر مدیر بازی، بازنده بازی شد، کسی که چشمک دست او بوده مجازات را تعیین می‌کند.

2ـ تمامی قرعه‌ها باید به صورت یکسان بوده و هیچ‌کدام نباید دارای علامت یا رنگ خاصی باشد که آن را از دیگر قرعه‌ها متمایز کند.

3ـ هیچ بازیکنی حق صحبت کردن در مورد قرعه خود یا دادن نشانی ای که مشخص شود قرعه اش چیست را ندارد و در صورت انجام، آن بازیکن بازنده بوده و مجازات خواهد شد.

4ـ هر بازیکنی که هنگام شروع بازی بیش از یک قرعه را بردارد بازنده بازی بوده و باید مجازات شود.

5ـ قرعه‌ها در هر نوبت توسط مدیر به مرکز دایره ریخته می‌شود.

6ـ در شروع بازی مدیر بازی نیز تغییر می‌کند. این تغییر نوبت برخلاف جهت عقربه‌های ساعت انجام می‌شود.

7ـ اگر مدیر بازی بازنده شود و همچنین چشمک نیز دست او بوده باشد، مجازات توسط مدیر بعدی تعیین می‌گردد.

دستیابی آسان به نمایندگی فروش عمده بازی چشمک در خراسان رضوی

دستیابی آسان به نمایندگی فروش عمده بازی چشمک در خراسان رضوی

آرادتویز، بهترین نمایندگی فروش عمده انواع بازیهای فکری از جمله بازی فکری چشمک می باشد. این مرکز، اواع بازیهای فکری را به سراسر کشور ارسال می نماید.

خرید عمده از آراد تویز، یعنی خریدی مطمئن، باکیفیت، قیمت مناسب و ارسالی سریع و آسان.

جهت سفارش خرید عمده و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش سایت تماس بگیرید.

آراد تویز عرضه کننده انواع بازیهای فکری در سراسر کشور

آراد تویز انواع بازیهای فکری مخصوص کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را در سراسر کشور با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به طور عمده به فروش می رساند. شما در سایت آراد تویز می توانید انواع بازیهای فکری را برای سنین متفاوت، پیدا کنید. همچنین آموزش انواع بازیها به هماره نکات آموزنده در ارتباط با بازیها در این سایت، قابل دسترسی می باشد.

بازی فکری، بازی چشمک، بازی دستچین،آموزش انواع بازی، بازیهای فکری مخصوص سنین مختلف، جوانان، نوجوانان، کودکان، نونهال در سایتآرادتویز(ایرانی بازی)