مزایای بازی های مغذی برای کودکان

آیا تا به حال به این واقعیت فکر کرده اید که بازی ها و اسباب بازی خیلی زیاد می توانند سالم باشند؟ این درست است — سلامتی می تواند سرگرم کننده باشد حتی زمانی که ما در مورد سلامت بچه ها صحبت می کنیم! در همین راستا، بیایید امروز کمی وقت بگذاریم تا به چیزی متفاوت از آنچه که معمولاً در اینجا می نویسم، (یا شاید نه چندان متفاوت) نگاه کنیم: مزایای بازی های فکری برای بچه ها .

زندگی سالم شامل مغز سالم است. منظورم این است که مطمئنا، درست است؟ مغز شما بیشتر از فکر کردن انجام می دهد – اساساً هر کاری را که انجام می دهید کنترل می کند.بهترین اسباب بازی فکری برای کودکان 3 ساله ،اسباب بازی مناسب کودک 3 ساله چیست؟

اگر مغز شما سالم نیست، چیز زیادی نمی تواند سالم باشد.

بنابراین برای داشتن سلامت کلی، مهم است که بدانید برای داشتن مغزی سالم چه کاری می توانید انجام دهید و سپس آن را انجام دهید.

چرا در مورد بازی های مغزی برای کودکان و سلامت مغز می نویسم؟

اخیرا یکی از دوستان با من در مورد بازی های فکری و سبد اسباب بازی حصیری برای بچه ها صحبت کرد. او یک کتاب الکترونیکی درباره بازی های مغزی برای بچه ها برای من فرستاد و ما در مورد اینکه چگونه این نوع بازی می تواند برای مغز بچه ها سالم باشد صحبت کردیم. در چندین سطح مجذوب شدم.

اول از همه، من فقط ارتباط برقرار نکرده بودم. منظورم این است که من در مورد تحقیقاتی شنیده بودم که بازی های مغزی برای محافظت در برابر بیماری های پیری مانند آلزایمر خوب هستند، اما هرگز به این فکر نکرده بودم که چگونه یک نوع بازی می تواند واقعا برای بچه ها مفید باشد.

خنده دار است نه؟ من در مورد بازی های فکری صحبت می کنم و اینکه چگونه آنها برای مغز مفید هستند، اما همچنین در مورد اینکه چگونه مغز من این ارتباط را برقرار نکرد صحبت می کنم :).

به هر حال، از او خواستم که یک نسخه از کتابش را برایم بفرستد تا آن را با خانواده‌ام امتحان کنم، و جالب بود. البته من واقعاً نمی‌توانم فواید سلامت مغزمان را اندازه‌گیری کنم، اما چیزی که می‌توانم بگویم این است که همه ما از آن لذت بردیم – این یک انحراف سرگرم‌کننده بود که در میانه یک روز استرس‌زا یا به عنوان یک فعالیت خانوادگی در طول روز بیرون بیاییم. شام یا شب

کوچک‌ترین ما واقعاً از این فعالیت‌ها لذت می‌برد – در واقع هر دو پسر من انجام می‌دادند، و شوهرم فکر می‌کرد که آنها بسیار سرگرم کننده هستند. او عاشق این نوع چیزهاست!

10 مورد از بهترین اسباب بازی برای کودک 2 ساله چیست؟ خرید اسباب بازی برای کودک 2 ساله

بازی فکری دخترانه

همچنین، این یک جایگزین عالی برای بازی‌های ویدئویی معمولی/زمان صفحه نمایش است که اکثر خانواده‌ها به طور پیش‌فرض از آن استفاده می‌کنند، بنابراین از این نظر انجام نوعی بازی مانند این نیز مفید است تا به شما کمک کند مهارت‌های ارتباطی خوب، تماس چشمی خوب و غیره داشته باشید. همه چیزهایی هستند که منجر به مهارت های اجتماعی خوب می شوند که منجر به سلامتی نیز می شود. به دوستم گفتم که می‌خواهم کل این مفهوم را با خوانندگانم به اشتراک بگذارم، و ما اینجا هستیم.

پس بیایید به صحبت در مورد روش های مختلفی برگردیم که می توانید مغز خود را سالم نگه دارید.

چگونه مغز خود را سالم نگه داریم

رژیم غذایی سالم

درمان مستقیم مغز از درون به بیرون اولین قدم عالی است، بنابراین یک رژیم غذایی سالم بسیار مهم است. چیزهای زیادی وجود دارد که باعث ایجاد یک رژیم غذایی سالم می شود، و این برای همه یکسان نیست، اما دریافت مواد مغذی کافی در رژیم غذایی یک مرحله مهم است. این پست در مورد قرار دادن غذاهای فوق العاده ساده در رژیم غذایی یک مکان خوب برای شروع است.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که شب ها به اندازه کافی می خوابید . گذراندن روز بدون خواب مناسب می تواند مانند فعالیت تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل باشد.

این می تواند تمرکز را دشوار کند، زمان واکنش شما را کاهش دهد و شما را بیشتر در معرض حوادث قرار دهد. خواب بسیار مهم است و اکثر مردم به سادگی از آن کافی نیستند.

اگر در این زمینه مشکل دارید، برخی از کمک های طبیعی را برای خواب راحت امتحان کنید تا مغز شما (و هر چیز دیگری) سالم تر باشد. شما می توانید عکس تراکتور اسباب بازی و انواع دیگر را در سایت مشاهده کنید.

برای کودکان بین 3 تا 5 ساله چه اسباب بازی بخریم بهتره؟ - مجله وب‌اینجاست

از مغز خود به صورت فیزیکی محافظت کنید

چه کارهای دیگری می توانید برای مراقبت از مغز خود انجام دهید؟ واضح به نظر می رسد، اما محافظت از آن در برابر آسیب فیزیکی نیز بسیار مهم است. البته هنگام دوچرخه سواری یا اسکیت سواری و البته هنگام انجام هر نوع ورزش تماسی باید از کلاه ایمنی استفاده کنید. و البته اگر کارهایی مانند کارهای ساختمانی انجام می دهید، باید از کلاه سخت محافظ استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.